projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
164.40 m2

GNIAZDKO II S-GL 881lustrzane odbicie
GNIAZDKO II S-GL 881
Właścicieli działek znajdujących się w górach z pewnością zainteresuje fakt, że popularny projekt Gniazdko doczekał się wersji z bardziej stromym dachem (40 stopni). Prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem pozwala na zminimalizowanie kosztów i czasu budowy. Zastosowanie lekkiego stropu w postaci sufitu podwieszonego do konstrukcji więźby dachowej sprawia, że w budynku nie ma wewnętrznych ścian konstrukcyjnych, co daje możliwość dość swobodnej aranżacji wnętrza, dostosowanej do potrzeb właścicieli. W zaprojektowanej na rzucie kwadratu niewielkiej bryle udało się zmieścić kuchnię połączoną z salonem i jadalnią, sypialnię, łazienkę i niewielką kotłownię. Gniazdko to mały i skromny, ale bardzo urokliwy dom, który sprawdzi się zarówno jako budynek letniskowy jak i do całorocznego zamieszkania przez nieliczną rodzinę.
ATRIUM

powierzchnia użytkowa: 47.25 m2
powierzchnia zabudowy: 84.55 m2
powierzchnia netto: 84.55 m2
minimalne wymiary działki: 18,40m x 17,05
wysokość: 6.94 m
nachylenie dachu: 40°
kubatura: 384.90 m3
garaż: tak

cena: 1890 PLN   

Rzut parteru:

Przekrój:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji