projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
100.65 m2

Projekt chlewni: Murator CH04lustrzane odbicie
Projekt chlewni: Murator CH04
Proponujemy Państwu oryginalny projekt chlewni. Budynek jest murowany, o konstrukcji jednonawowej, parterowy i niepodpiwniczony. Obiekt przeznaczony do chowu i tuczu trzody chlewnej w małych i średnich gospodarstwach rolnych. Projekt chlewni przewidziany jest dla 56 loch w cyklu zamkniętym (75,70 DJP).
System utrzymania: w zależności od przeznaczenia sektorów ⁷ na rusztach i na głębokiej ściółce. Ścielenie stanowisk: dostarczenie słomy gankiem paszowym lub z zewnątrz, otworami wrotowymi; słoma w balotach dostarczana przez wrota kojców z podnośnika widłowego. Zadawanie paszy: w zależności od przeznaczenia sektorów ⁷ zautomatyzowany paszociąg i stacja żywieniowa. Usuwanie odchodów: obornik sezonowany na stanowiskach produkcyjnych i usuwany przez wrota podczas sezonu agrotechnicznego. W przypadku usuwania obornika poza sezonem agrotechnicznym, konieczna płyta obornikowa. Odpływ gnojowicy rurami PCV do zbiornika przepompowni, a następnie do szczelnego zbiornika na gnojowicę. Projekt budowlany zbiornika i płyty obornikowej według osobnego opracowania.

PROPONOWANE MATERIAŁY:
Ławy i stopy fundamentowe: żelbetowe szerokości 40-60 cm, wysokości 30 cm
Konstrukcja ścian zewnętrznych: słupy i wieńce żelbetowe
Konstrukcja dachu: stalowa, wiązar dachowy
Pokrycie dachu: płyta warstwowa (styropian 8 cm + blacha obustronnie)
KOLEKCJA MURATORA

powierzchnia użytkowa: 0.00 m2
powierzchnia zabudowy: 989.00 m2
powierzchnia netto: 888.40 m2
wysokość: 4.76 m
nachylenie dachu: 6st
kubatura: 3845.00 m3
garaż: nie

cena: 3990 PLN   

Rzut parteru:

Przekrój:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji