projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
197.12 m2

AKACJA II S-GL 1026lustrzane odbicie
AKACJA II S-GL 1026
Średni dom z poddaszem użytkowym o dachu kopertowym, z kotłownią na paliwo stałe.Tak można w skrócie określić dom o nazwie Akacja II. Czuje się w nim oddech, gdyż pomieszczenia są wygodne i ustawne. Na parterze oprócz kuchni z jadalnią, pokoju dziennego z kominkiem i podwójnym wyjściem na narożny taras, znalazła się 17-metrowa sypialnia i duża łazienka. Usytuowana w pobliżu przedsionka kotłownia na paliwo stałe zyskała dodatkowe wyjście na zewnątrz. Na poddaszu powstały 4 pokoje, każdy z oknem na inną stronę świata. Jest też ogólnodostępna łazienka oraz półotwarta przestrzeń z przeznaczeniem na pokój telewizyjny. W sprzedaży jest również wersja tego domu z nieco zmodyfikowaną funkcją o nazwie Akacja.
ATRIUM

powierzchnia użytkowa: 176.20 m2
powierzchnia zabudowy: 150.30 m2
powierzchnia netto: 294.00 m2
minimalne wymiary działki: 21,34m x 20,39
wysokość: 7.96 m
nachylenie dachu: 35°
kubatura: 800.20 m3
garaż: nie

cena: 2540 PLN   

Rzut parteru:

Rzut poddasza:

Przekrój:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji