projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
93.70 m2

JUPITER II S-GL 794lustrzane odbicie
JUPITER II S-GL 794
Powiększona wersja Jupitera idealna dla inwestorów potrzebujących większej przestrzeni. W programie parteru kuchnia z wyspą, otwarta na część jadalną i pokój dzienny. Ponieważ duża, otwarta przestrzeń sprzyja integracji, takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w przypadku inwestorów lubiących zapraszać przyjaciół na wspólne gotowanie. Ponadto na parterze zaprojektowano wygodny przedsionek, spiżarnię i gabinet. W tylnej części dwustanowiskowego garażu znajduje się kotłownia. Poddasze mieści dużą sypialnię małżeńską oraz 2 pokoje dla dzieci. Poza tym do dyspozycji gospodarzy strych nad garażem do adaptacji na dowolne cele. Budynek zainteresuje z pewnością tych inwestorów, którym podobają się spadziste dachy lub takie są wymogi warunków zabudowy, ale jednocześnie potrzebują dużej, nie ograniczonej skosami przestrzeni na poddaszu. Dzięki zastosowaniu wysokiej ściany kolankowej można mieć dwa w jednym. Projekt idealny dla osób ceniących minimalistyczną, elegancką architekturę i wygodę we wnętrzu.
ATRIUM

powierzchnia użytkowa: 182.90 m2
powierzchnia zabudowy: 176.50 m2
powierzchnia netto: 350.15 m2
minimalne wymiary działki: 24,70m x 19,90
wysokość: 9.10 m
nachylenie dachu: 35°
kubatura: 1166.70 m3
garaż: tak

cena: 3190 PLN   

Rzut parteru:

Rzut poddasza:

Przekrój:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji