projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
136.78 m2

ADA BIS S-GL 537lustrzane odbicie
ADA BIS S-GL 537
Ada bis to nowoczesna odsłona bardzo lubianego przez klientów modelu domu Ada. W stosunku do pierwowzoru zmianie uległy takie elementy jak kształt dachówki, forma balustrady balkonu oraz rodzaj zastosowanej stolarki okiennej i drzwiowej. Nie bez znaczenia dla stylistyki budynku jest również zastosowana kolorystyka elewacji, w której przeważają chłodne szarości, nadające tradycyjnej bryle nowoczesnego charakteru. Budynek posadowiono na rzucie zbliżonym do kwadratu, z dołączonym z boku garażem i przykryto dachem dwuspadowym wspartym przy wejściu na drewnianych filarach. Nieskomplikowana forma oraz funkcjonalne wnętrze dają poczucie ładu i przejrzystości. Dom jest wyraźnie podzielony na dwie strefy: dzienną i nocną. W części dziennej, zlokalizowanej na parterze zaprojektowano kuchnię z jadalnią, połączone z pokojem dziennym, gabinet do pracy, kotłownię i łazienkę. Na część nocną, mieszczącą się na poddaszu, składają się 3 sypialnie oraz przestronna i jasna łazienka.

KOSZTY BUDOWY:

Pod klucz: 313 069 zł
w tym stan surowy zamknięty: 171 176 zł
Systemem gospodarczym: 216 017 zł

TECHNOLOGIA:

Ściany w systemie Porotherm 30 + ocieplenie (styropianem lub wełną mineralną). Pokrycie dachu dachówką cementową Braas.
ATRIUM STUDIO

powierzchnia użytkowa: 99.45 m2
powierzchnia zabudowy: 103.35 m2
powierzchnia netto: 0.00 m2
wysokość: 8.50 m
nachylenie dachu: 45°, 30°
kubatura: 544.80 m3
garaż: tak

cena: 2190 PLN   

Rzut parteru:

Rzut poddasza:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji