projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
98.70 m2

MARS S-GL 1073lustrzane odbicie
MARS S-GL 1073
Projekt domu Mars to wygodny dom dla 5-6 cio osobowej rodziny. W tej stosunkowo niewielkiej parterówce zmieszczono aż 4 sypialnie. Każda znajduje się w narożniku budynku zaprojektowanego na planie prostokąta. W centralnej części domu znajduje się zaś duży salon z kominkiem, a od frontu kuchnia z jadalnią. Ponadto projekt posiada dwie łazienki usytuowane w pobliżu każdej z 4-ech sypialni oraz kotłownię. Mars jest domem prostym, a jednocześnie bardzo eleganckim. Dwuspadowy dach czyni go domem bardzo tanim w budowie, a funkcja spełni oczekiwania rodziny wielodzietnej lub wielopokoleniowej.
ATRIUM

powierzchnia użytkowa: 116.30 m2
powierzchnia zabudowy: 146.00 m2
powierzchnia netto: 146.00 m2
minimalne wymiary działki: 21,98m x 17,88
wysokość: 6.63 m
nachylenie dachu: 30°
kubatura: 731.30 m3
garaż: nie

cena: 2140 PLN   

Rzut parteru:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji