projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
133.25 m2

ROLEKS BIS III EKO (NF15) S-GL 857lustrzane odbicie
ROLEKS BIS III EKO (NF15) S-GL 857
Roleks Bis III Eko to odpowiedź Studia Atrium na rosnące zainteresowanie inwestorów domami pasywnymi. Głównym powodem kierującym uwagę klientów na tego typu budynki jest chęć zmniejszenia zużycia energii, potrzebnej do ogrzewania i wentylacji budynku, a tym samym zminimalizowanie kosztów utrzymania domu. Roleks Bis III Eko został zaprojektowany w standardzie NF 15, co oznacza, że do ogrzania 1m2 budynku potrzeba zaledwie 15kWh na rok. Współczynnik taki był możliwy do osiągnięcia między innymi dzięki zastosowaniu grubszych warstw ocieplenia ścian, podłóg, dachów, stropodachów, zastosowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, ograniczenia strat ciepła przez likwidację elementów stanowiących mostki termiczne czy zastosowaniu stolarki okiennej i drzwiowej o podwyższonej izolacyjności. Bryłę Roleksa Bis III Eko cechuje charakterystyczny dla budownictwa pasywnego kształt, który w połączeniu z optymalnym usytuowaniem budynku względem stron świata ma wpływ na znaczące obniżenie zużycia energii. Projekt zainteresuje przede wszystkim inwestorów przywiązujących wagę do szeroko pojętej ochrony środowiska.
ATRIUM

powierzchnia użytkowa: 108.50 m2
powierzchnia zabudowy: 118.70 m2
powierzchnia netto: 206.20 m2
minimalne wymiary działki: 20,85m x 18,03
wysokość: 8.52 m
nachylenie dachu: 42°
kubatura: 664.90 m3
garaż: tak

cena: 3590 PLN   

Rzut parteru:

Rzut poddasza:

Przekrój:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji