projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
117.30 m2

WILLA MARION S-GL 385lustrzane odbicie
WILLA MARION S-GL 385
Willa Marion to kolejna modyfikacja Willi Marion wzbogacona o piwnicę, lekko zmodyfikowany też został układ pomieszczeń w stosunku do pierwowzoru. Na parterze znajdziemy pokój dzienny z widocznymi schodami prowadzącymi półkolem na piętro. Dodatkowo kuchnia z jadalnią oraz w.c. i garderoba, kotłownia została przeniesiona do piwnicy tym samym zwiększają wielkość łazienki i garderoby. Na piętrze trzy sypialnie, garderoba i łazienka z dostępem do tarasu. Ponadto dwie sypialnie posiadają wejście na drugi z tarasów idealny do letniego odpoczynku. Willa Marion to dom o bardzo oryginalnej architekturze nawiązującej do modernizmu, sama bryła budynku poprzez swoje zaokrąglenia i ściany, na których osadzono tarasy na piętrze jest bardzo charakterystyczna i przykuwająca uwagę. Dom ten śmiało można polecić 3-4 osobowej rodzinie szukającej śmiałych i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

KOSZTY BUDOWY:
Pod klucz: 469 288 zł
w tym stan surowy zamknięty: 287 607 zł
Systemem gospodarczym: 323 809 zł

TECHNOLOGIA: Ściany w systemie Porotherm 30 + ocieplenie (styropianem lub wełną mineralną). Pokrycie dachu dachówką cementową Braas.
ATRIUM

powierzchnia użytkowa: 132.45 m2
powierzchnia zabudowy: 118.75 m2
powierzchnia netto: 0.00 m2
minimalne wymiary działki: 17,70m x 18,70m
wysokość: 7.34 m
nachylenie dachu: dach płaski
kubatura: 978.20 m3
garaż: nie

cena: 2540 PLN   

Rzut piwnicy:

Rzut parteru:

Rzut piętra:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji