projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji
STRONA
GŁÓWNA
DOMY
MIESZKALNE
GARAŻE
OBIEKTY GOSP.
BUDOWNICTWO
ROLNICZE
BIURO
PROJEKTOWE
OFERTA
SZABLONY WNIOSKÓW
PORADY
DLA
INWESTORA
KONTAKT
FIRMA BUDOWLANA PSZCZYNA

Zaawansowane wyszukiwanie


Zawęż wyniki wyszukiwania:

Nazwa:
Kategoria:
Podkategoria:
Powierzchnia użytkowa:
Dach:
Technologia:
Podpiwniczenie:
Na wąską działkę:
Nowoczesne:
Z garażem:
Nowość:
kom. 502 71 14 26
Bezpłatna
dostawa!!!
Zamów już teraz!!!
166.00 m2

Z57lustrzane odbicie
Z57
Projekt Z57 to przytulny i „zdrowy” dom, zaprojektowany w technologii drewnianej przewidziany jako dom sezonowy, w którym może wypocząć kilkuosobowa rodzina, oraz ich goście. Atutem jest duża weranda sprzyjająca letniemu lenistwu. Projekt zakłada także opcję całorocznego użytkowania budynku.
Front budynku wita mieszkańców centralnie usytuowanym gankiem, który osłania wysunięty daszek, wsparty na drewnianych słupach. Zarówno przestrzeń ganku, jak i obszernej werandy, ograniczona jest drewnianymi balustradami. Parter pełni funkcję dzienną, jest tu salon z kominkiem, w którym zmieści się komplet wypoczynkowy i duży rodzinny stół, aneks kuchenny ze schowkiem oraz łazienka (usytuowana blisko wejścia). W części dziennej znajduje się także wyjście na duży, zadaszony taras – werandę, na którym bez problemu zmieści się stół z wieloma miejscami do siedzenia, co zachęca domowników i gości do spędzania jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Centralnie usytuowany kominek w pokoju dziennym nie jest tylko dodającą klimatu ozdobą, gdyż wykorzystywany jest do ogrzewania całego domu.
Poddasze przeznaczone jest do wypoczynku nocnego - są tam trzy pokoje z przeznaczeniem na sypialnie, istnieje tu możliwość przekształcenia najmniejszego pokoju na dodatkową łazienkę.

Ściany: Szkielet drewniany, bale
Strop: Drewniany, wiązary
Dach: Dachówka, blachodachówka

Kalkulacja szacunkowa:

Stan surowy zamknięty: 71 566,45 zł
Instalacje: 10 030,77 zł
Prace wykończeniowe: 20 757,55 zł
Razem: 102 354,77 z

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą i do zakupu projektów domów drewnianych.
Z500

powierzchnia użytkowa: 60.90 m2
powierzchnia zabudowy: 47.60 m2
powierzchnia netto: 74.50 m2
minimalne wymiary działki: 15,1m × dług. 15,84m
wysokość: 7.38 m
nachylenie dachu: 45°
kubatura: 176.07 m3
garaż: nie

cena: 1870 PLN   

Rzut parteru:

Rzut poddasza:

Sytuacja:


Elewacje:

Udostępniając projekty domów nasze biuro kieruje się szczególnie jakością oraz ceną. Staraliśmy się dobrać jak najlepsze projekty domów w najniższej cenie. Oferujemy projekty zarówno domów tradycyjnych murowanych, jak i projekty domów drewnianych. Oprócz projektów domów posiadamy również projekty garaży i obiektów rolniczych. Dokonując zakupu projektu otrzymają Państwo nie tylko sam projekt, ale również możliwość adaptacji projektu domu do działki w atrakcyjnej cenie. Na terenie Śląska nasze biuro projektowe oferuje również wykonanie projektów indywidualnych oraz pełnienie funkcji kierownika budowy. Dla Państwa wygody oprócz projektów domów udostępniliśmy zbiór szablonów wniosków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu projektów.

regulamin    |     kontakt    |     strona główna    |     jak zamówić

Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

projekty domów Śląsk, projekty domów, gotowe projekty domów, projekty domów drewnianych, tanie projekty domów

Rafał Oleśkowicz - labnode.org - przetwarzanie informacji